pop over here replica watches. find out rolex replica. check that https://fakekonstantinchaykin.com/. click for source https://fakerichardmille.com/. finest materials with scrupulous attention to details. Find more here replica watches. With Discount fake watches. websites replica watches. Quality replica rolex watches. additional reading https://fakewatches.icu. official source rolex replica. helpful hints replica watches. have a peek at this web-site replica rolex. see this page replica rolex. click here to find out more replica rolex watches. why not look here https://konstantinchaykinreplica.com/. blog here https://konstantinchaykinwatches.com. a fantastic read fake rolex. published here https://luxury-replicawatches.com/. On The Online Website replica rolex. find out this here rolex replica.
 

Võimalik tellida koolitusi, loenguid ja Shindo venitustunde. Teemad kokkuleppel.

Jomon-Shindo lõõgastustund neljapäeviti kell 18.30-20.00

Minu Shindo teekond sai alguse aastaid tagasi. Olen andnud eksamid Shindo looja Sensei Kuratomile. Soovin jagada kõike seda imelist, mida Jomon-Shindo pakub ja toetan sind, et lõdvestuks nii sinu keha kui meel ning saaksid järgida oma südame teed.

Loe lähemalt

Teadlikkuse-ja lõõgastuslaager

See nädalavahetus on aeg sulle, kui sa soovid aega koosolemiseks sarnaselt mõtlevate inimestega ja ühenduse loomiseks Iseendaga. Suurendame teadlikkust Iseendist ja suhestumisest välismaailmaga ning selle mõjust meie elule. Teeme Jomoni ja Shindo praktikaid ning õpime seekord ka ise teist toetama ja aitama, jagame häid mõtteid ning tähelepanekuid, naerame ja rõõmustame koos toredate inimestega.

Loe lähemalt

Teadlikkuse-ja lõõgastuslaager paaridele 15.-17. oktoober 2021

See nädalavahetus on aeg sulle ja sinu kaaslasele, kui soovid aega koosolemiseks ja ühenduse loomiseks. Suhteruum on ühtaegu nähtamatu ja samas nii hästi tajutav. Soe või külm, sõbralik või vaenulik. Meil kõigil on igatsus olla suhtes, mis pakub rõõmu, mõistmist, lähedust, armastust, hoolimist ja tunnet, et üheskoos saame kõigega hakkama.

Loe lähemalt

Enesearengu kursus: Teekond mõttemustrite muutmisse

Paljud meist on harjunud käsitlema oma mõtteid kui välise maailma peegeldust. Meiega toimuva peegeldust. Aga mis siis, kui tegelikult reaalsus nii ei toimigi? Mis siis, kui sina ise lood iga oma öeldud mõttega oma olevikku ja oma tulevikku? Võibolla alles siis, kui oleme valmis oma mõtteviisi muutma, hakkavad meie ees avanema uued imelised võimalused? Ja meie elu pöördub täiesti uude suunda...

Loe lähemalt

Online-kursus Vabadus Valida


Millised on minu võimalused teha parimaid valikuid elus? Ja kes olen see Mina, kes neid valikuid teeb? Võimalusi on siin mitmeid. Mina pakun sulle üheks võimaluseks saada neile küsimustele vastuseid osaledes soodushinnaga online-pilootkursusel. See kursus annab sulle võimaluse tulla kohale just sulle sobivas kohas ja kuulata loengut just sulle sobival ajal. 

Loe lähemalt

Enesearengu kursus: Alati on kõigele lahendus (EFT)

Kutsun Sind osalema praktilisel kursusel: “Alati on kõigele lahendus”. Kursus on mõeldud kõigile, kes tunnevad vajadust mõista paremini iseennast ning tõsta seeläbi oma elu kvaliteeti. Aga ka kõigile neile, keda puudutavad teemad, mis on seotud suhete, sisemise hingelise segadusega, hirmude ja muretsemisega, raha ja pingega jne. 

Loe lähemalt

Mina ja Minu minad (tellimisel)

Enda elu korrastamiseks parim viis on pōhjalik enesesse vaatamine. Kutsun sind osalema enesesse vaatamise kursusel, mis sobib kõigile, kes tunnevad vajadust mõista paremini iseennast ning läbi selle tõsta oma elu kvaliteeti.

Loe lähemalt

Koputamise ABC (tellimisel)

Emotsionaalse Vabaduse tehnika (EFT) ehk "Koputamine" on energeetilise psühholoogia teraapiameetod. See on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi energiameridiaanidel asuvad akupunktid. 

Loe lähemalt

Kogemuskoolitus leinast (tellimisel)

Leinakoolituse eesmärgiks on omandada teadmisi, kuidas toetada leinajat leina läbitöötamisel ning aidata tal leida uusi lähtekohti ja võimalusi tuleviku jaoks. 

Loe lähemalt

Liitu uudiskirjaga ja saa värsket infot koolituste jms. kohta

Tere külastaja! Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. (Küpsised vajalikud koolituse kalendris)