Tagasi

Jomon-Shindo lõõgastustund neljapäeviti kell 18.30-20.00

Minu Shindo teekond sai alguse aastaid tagasi. Olen andnud eksamid Shindo looja Sensei Kuratomile. Soovin jagada kõike seda imelist, mida Jomon-Shindo pakub ja toetan sind, et lõdvestuks nii sinu keha kui meel ning saaksid järgida oma südame teed.

Jomoni harjutuste nimetus tuleb Jaapani eelajaloolisest perioodist ja iseloomustab selle aja keraamikat, mis on eriline oma lõputute keerdude poolest. Jomoni venitused jäljendavad just neid iidse keraamika keerdus mustreid. Keerdus asend on aktiivsem nii füüsiliselt kui energeetiliselt. Jomoni venitus on aeglane püsimine, mis sulatab pinge. Kuratomi sõnul jõuab asendi mõju sel moel sügavamale, kuni DNA tasemeni välja. Keerd omakorda kruvib asendi mõju edasi rakutasandile.

Jomon-venituste seeriad leevendavad selja-, õlavöötme- ja kaelavalu ning pingeid. Neist on abi ka liigeste piiratud liikuvuse korral. Harjutuste seeriad tasakaalustavad paremat ja vasakut kehapoolt ning aitavad leida ja tajuda keha kesktelge. Ristatud käte ja jalgade toimel paraneb ajupoolkerade vaheline infovahetus, tänu millele on meie ajutegevuse potentsiaal meile senisest rohkem kättesaadav. Jomoni harjutuste praktiseerimisega väheneb ka meie emotsionaalne reaktiivsus, suureneb loovus ja tekib võimalus leida uusi lahendusi vanadele probleemidele. Samuti aitab see ennetada meis peituvaid potentsiaalseid haigusi ja probleeme, tasakaalustada energiaid, parandada elujõu voolamist kehas ning stimuleerida ajutegevust. 

Kazuko Kuratomi ütleb, et tervis pole miski, mis sulle lihtsalt antakse, vaid miski, mida pead ise ehitama.  

Venitamiseni!

Eva Kuusk, rahvusvaheliselt sertifitseeritud Jomon-Shindo treener.

 


Raskusaste: sobib kõigile!

Osaluspanus:
1 kord 12€
5 korda 55€

Toimumiskoht: Holistika Instituut, Endla 15, IV korrus, Tallinn
Toimumisaeg: alates septembrist 2021 neljapäeviti kell 18.30 – 20.00

NB! Kui olukord kohtuda ei luba, toimuvad venitustunnid veebi vahendusel!

Vaata ka teisi koolitusi

Liitu uudiskirjaga ja saa värsket infot koolituste jms. kohta

Tere külastaja! Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. (Küpsised vajalikud koolituse kalendris)