Imago suhteteraapia

Imago suhteteraapias integreeritakse erinevaid psühholoogilisi, käitumislikke, filosoofilisi ja vaimseid lähenemisi paarisuhte arendamisel. Imago suhtetöö näitab paarile kätte uue suuna, mis loob soodsa võimaluse eluterve, usaldava ja armastava suhte loomiseks.

Loe lähemalt

Emotsionaalse vabaduse tehnika (EFT)

Emotsionaase vabaduse tehnika ehk EFT (Emotional Freedom Technique) on lihtne ravimeetod, mis ühendab endas psühhosomaatilise haiguste käsitluse ja iidsed teadmised inimkeha läbivatest meridiaanidest. See sobib nii tervenemiseks kui ka tervenemisprotsessile kaasa aitamiseks.

Loe lähemalt

Hüpnoteraapia

Kuna kõik meie probleemid on loodud meie kujutlusvõime poolt, siis vajame me oma kujutlusvõimet ka selleks, et neid probleeme lahendada. Parim viis asjade ettekujutamiseks on sulgeda silmad...

Loe lähemalt

Transpersonaalne psühhoteraapia

Transpersonaalne psühhoteraapia tegeleb psühholoogiaga spirituaalses kontekstis. Nii näiteks käsitletakse lisaks inimeseks olemise erinevate tahkudele ja tasanditele ka transtsendentseid või müstilisi kogemusi, valgustatust ja juurdepääsu kõrgema tarkuse juurde. Transpersonaalne psühhoteraapia ei tegele mitte niivõrd meie "normaalseks tegemisega", kuivõrd meie täieliku elupotentsiaali elluviimisega. 

Loe lähemalt

Shindo

Shindo on ida ja lääne kohtumispaik. Shindo on Jaapanist pärit massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, kus kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning kõige uuemad teadmised inimese anatoomiast ja füsioloogiast. 

Loe lähemalt

Jomon

Jomon-venituste tehnika pärineb endise iluuisutreeneri, jaapanlanna Kazuko Kuratomi poolt loodud Shindo® meetodist, mis kätkeb endas massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteemi. 

Loe lähemalt

Sonkyo

Sonkyo venitused ja kükkasendaitavad kehal hapnikku omastada, tänu millele suureneb inimese ning vabastada alaselja ja puusapiirkonna pingeid, leidmaks keha ja meele tasakaalu.

Loe lähemalt

AromaTouch

AromaTouch on imetabane puudutus nii kehale kui hingele!

Tõeline lõõgastus, tervendus ja tasakaal.

Loe lähemalt

Liitu uudiskirjaga ja saa värsket infot koolituste jms. kohta

Tere külastaja! Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. (Küpsised vajalikud koolituse kalendris)